KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8746031
nr 874 6031
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Pastell, Tommy Östmar (1934-2007), "Rävskinn", signerad, bladets mått: 77 x 57
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 februari 2014
kl 20:12:42
10/2 17:22:06
Tommy Östmar
Läs mer om Tommy Östmar